Kurzy Power Query a jazyka M

Power Query sme začali školiť ako prví na Slovensku aj v Čechách. Najprv v rámci kurzov pre Power BI a Excel, a neskôr aj samostatne. Odvtedy našimi kurzami prešli tisíce ľudí, a na základe ich pripomienok sme ich postupne vylepšovali do dnešnej podoby. Aj vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že vždy dostanete top experta s reálnymi skúsenosťami zo skutočných veľkých nadnárodných projektov. Ktorý Vás Power Query nielen rýchlo naučí, ale Vám aj poradí, ako riešiť Vaše konkrétne situácie a problémy v praxi. A najmä už potom nebudete potrebovať absolvovať žiadne iné kurzy Power Query.

Na týchto kurzoch sa naučíte neoceniteľnú vec – ako sa správne myslí a pracuje v Power Query a jazyku M. Tieto kurzy vám umožnia rýchlo sa zorientovať a začať pracovať s Power Query ako profesionál. Možno budú mierne náročnejšie, ako by ste čakali, ale zato odídete vyzbrojení v plnej poľnej do boja. Pretože toto nie sú obyčajné školenia, kde budete len tak klikať. Sú to LEGENDY. Tak ako aj všetci absolventi našich najpokročilejších kurzov.

Nemusíte sa tým pádom s Power Query sami trápiť dlhé mesiace. Pretože z našich kurzov si neodnesiete len to, ako niečo naklikať. Naučíte sa konkrétne stratégie a odporúčané postupy tak, aby ste to spravili správne hneď na prvýkrát, a vyhli sa prácnym úpravám neskôr. Odnesiete si hotové riešenia, a nie len poznatky, s ktorými sa budete trápiť ešte ďalší mesiac, kým ich budete vedieť využiť. A ušetrený čas a energiu môžete venovať oveľa príjemnejším veciam 😉 Presvedčte sa o tom v našich referenciách.

Všetky kurzy vedie autor jedinej slovenskej knihy o Power Query a jazyku M. Je to top expert s 12-ročnou praxou v Power Query a 8-ročnou praxou v Power BI, vrátane nasadení vo veľkých firmách.

Aktuálne je pre Vás k dispozícii najširšie portfólio kurzov o Power Query a jazyku M v celej SR aj ČR:

Power Query – Príprava dát pre analytické a reportingové nástroje

Power Query – Pokročilé techniky prípravy dát

Power Query – Skriptovanie v jazyku M