Kurzy Power BI

Kurzy Power BI školíme už od roku 2015, t.j. od jeho vzniku, a podkladové technológie už od roku 2010. Boli sme prví v celej ČR a SR, kto ich začal realizovať. Odvtedy našimi kurzami prešli tisíce ľudí, vyrástlo na nich množstvo dnešných expertov, a na základe ich pripomienok sme ich postupne vylepšovali do dnešnej podoby. Aj vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že vždy dostanete top experta s reálnymi skúsenosťami z veľkých nadnárodných projektov. Ktorý Vás Power BI nielen rýchlo naučí, ale Vám aj poradí, ako riešiť Vaše konkrétne situácie a problémy v praxi. A najmä už potom nebudete potrebovať absolvovať žiaden iný kurz Power BI.

Na týchto kurzoch sa naučíte neoceniteľnú vec – ako sa správne myslí a pracuje v Power BI. Dnes už legendárne kurzy, ktoré vám umožnia rýchlo sa zorientovať a začať pracovať s Power BI ako profesionál. Možno budú mierne náročnejšie, ako by ste čakali, ale zato odídete vyzbrojení v plnej poľnej do boja. Pretože toto nie sú obyčajné školenia, kde budete len tak klikať. Sú to LEGENDY. Tak ako aj všetci absolventi našich najpokročilejších kurzov.

Nemusíte sa tým pádom s Power BI sami trápiť dlhé mesiace. Pretože z našich kurzov si neodnesiete len to, ako niečo naklikať. Naučíte sa konkrétne stratégie a odporúčané postupy tak, aby ste to spravili správne hneď na prvýkrát, a vyhli sa prácnym úpravám neskôr. Odnesiete si hotové riešenia, a nie len poznatky, s ktorými sa budete trápiť ešte ďalší mesiac, kým ich budete vedieť využiť. A ušetrený čas a energiu môžete venovať oveľa príjemnejším veciam 😉 Presvedčte sa o tom v našich referenciách.

Všetky kurzy vedie Michal Chmelár, autor jedinej slovenskej knihy o Power BI, PowerPivote a jazyku DAX. Je to top expert s viac ako 8-ročnou praxou v Power BI a 13-ročnou praxou v PowerPivote, vrátane nasadení vo veľkých firmách.

Aktuálne je pre Vás k dispozícii najširšie portfólio originálnych kurzov Power BI v SR aj ČR:

Power BI – Rýchla a efektná analýza dát a reporting

Power BI – Mierne pokročilá tvorba reportov a jazyk DAX

Power BI – Pokročilá analytika a reporting

Power BI a jazyk DAX – Jedi Master level

Power BI – Ultimátny balíček pre náročných

Power BI Report Server a on-premise nasadenie

Power BI a Reporting Services – Tvorba stránkovaných reportov

Power BI a Reporting Services – Pre pokročilých

Power BI – Nasadenie v cloude

Power BI – Pre vývojárov

 

Kurzy Power BI na mieru