Referencie

Ak nás ešte nepoznáte a neviete, čo od našich kurzov očakávať, prípadne čo z nich získate, tak najlepšie Vám to povedia absolventi našich kurzov:

“Spoznanie nástroja POWER BI ako takého, jeho veľké výhody oproti Excelu a Accessu – a hlavne naučenie sa základnej práce s POWER BI – tvorba dátových modelov, reportov a ich publikovanie a zdielanie konečným odberateľom. Pomohlo mi to vyriešiť to aby sme nemuseli našim klientom zasielať excely na mail, kde hrozilo zneužitie dát, ale vieme ich po novom zdieľať moderným spôsobom na cez server/cloud takmer hneď a moderne zobrazovať na tabletoch a mobiloch. Najlepšie bolo to že školenie bolo dosť obsiahle, veľa sme sa naučili. Praktické cvičenia a ukážky pomohli navnímať problematiku. Hlavne vytvorenie dátového modelu a všetkých prepojení, práca s Power Query a Power Pivot. A potom samotná kreácia reportov – tak aby vizuálne boli na vysokej úrovni – to je na tom to najlepšie, že nie sme limitovaný vizuálne ako v Exceli. Lektor bol v pohode, reagoval na otázky, bol ochotný veci ukázať – bolo vidieť že ho to baví :-)”

Tomáš, GENERALI Poisťovňa, a.s.

“Dostal som zakladne overview toho, co PBI dokaze. Ozrejmil mi konkretne pripady toho, ako mozem poskytnut v buducnosti lepsie sluzby nasim zakaznikom. Reportovanie a publikovanie dashbordu. Toto bolo jedno z naj skoleni ktore som vo svojej profesijnej kariere absolvoval. Nemam co vytknut. Rozvrhnutie casu, prostredie, tech. zabezpecenie… vsetko OK.”

Patrik J., Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

“Velmi dobre vysvetlene co to je kontext, data model a aj funkcia CALCULATE a jeho filtrov. Pripojenie Power BI na Excel (pre verifikaciu udajov je to priam esencialna funkcia). Celkovo sa mi ucelil obraz toho co som sa “samoucil” poslednych par mesiacov a prisiel som na to ze Power BI dokaze byt interaktivne za pomoci URL a funkcii ako mailto: atd… Zistil som ze existuje tranzitivnost kontextu, virtualne prepojenia su velmi dolezite taktiez, realne mi to pomoze pocitat produktivitu aj s datami ktore som si myslel, ze su nespojitelne. To, ze poskytnes viac ako jedno riesenie a kopec skratkovych funkcii ukazes v povodnom zneni je neocenitelne.”

Patrik, AT&T Global Network Services Slovakia s.r.o.

“Veľa funkcií som sa naučil robiť oveľa jednoduchšie, ako som ich robil predtým. Ukážka toho, že všetko, čo som sa snažil zistiť za posledný mesiac sa naozaj dá spraviť, hoci predtým mi ani Google nepomohol.”

Vlado B., O2 Slovakia, s.r.o.

“Naucil som sa ako zobrazovat reporty pre manazment a kolegov tak, aby boli flexibilne podla ich poziadavok. Najlepsia vec pre mna su viacurovnove reporty a vizualizacie. V praxi potrebujeme casto zobrazit ciselne ukazovatele pre viac urovni organizacnej struktury a na to som doteraz potreboval osobitne reporty. Teraz to vsetko dokazem pripravit v jednom kroku.”

Ján B., Západoslovenská energetika, a.s.

“Vše bylo lektorem vysvětleno velmi trpělivě, s odpovídající plynulostí. Lektor byl velmi empatický a vždy se doptával, jestli jsme všemu rozuměli a pomáhal v případě problémů. Je to profesionál každým coulem, nebyla otázka k Power BI, kterou by neuměl zodpovědět.”

Jindřich M., T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Pohodlné zpracování velkých datových objemů, kombinace funkcí Excelu a databázových nástrojů do jedné uživatelsky přívětivé aplikace. Praktické ukázky a vysvětlení funkcí Power Query vs úprava dat v Power Pivot vs reportovací vrstva.”

Viktor Č., T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Naucil som sa pouzivat dalsi sposob ako spracovat, analyzovat a hlavne zdielat vypocitane hodnoty. Co je dolezite, zaujimavo. Nazorna prezentacia vsetkych krokov vratane upozorneni, na co si mame davat pozor a v com robia ludia najcastejsie chyby.”

Fero, TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

“Naučil som sa efektívnejšie využívať funkcie, ktoré by mi v Exceli trvali oveľa dlhší čas. Umožnilo mi to to pracovať rýchlejšie a s veľkým množstvom údajov, čo by bolo v rámci Excelu nerealizovateľné. Možnosť interaktívneho prezentovania informácií atraktívnou formou. Bol som so školením veľmi spokojný”.

Samo, TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

“Pochopil som co je to Power BI a ako funguje. Ako funguje v základoch jazyk DAX. Školenie je vedené človekom, ktorý je profesionál na mieste. Výborne vysvetľuje danú problematiku s aplikáciou na konkrétne príklady. Cením si prístup pána Chmelára a ochotu odpovedať na akékoľvek otázky.”

Vladimír H., Doprastav, a.s.

“Naucil som sa ako funguje architektura Power BI. Naucil som sa ako vyrobit zakladne, resp. bezne pouzivane reporty a principy ako by mali byt reporty a datovy model postavene. Prakticke priklady pouzitia. Rychle reakcie na akekolvek otazky.”

Peter, ZSE Energia, a.s.

“Rýchlejšia a efektívnejšia tvorba aktívnych reportov, ktoré sú zároveň prehľadnejšie pre cieľovú skupinu uživateľov. Elegantnejšia a rýchlejšia práca s dátami z rôznych zdrojoch a rôznych štruktúrach. Možnosť pracovať s veľkým objemom dát. Celé školenie bolo vynikajúce, prínosné, skvelý prístup a spôsob školenia. Perfektne vysvetlené. Ďakujem.”

Michaela, ZSE Energia, a.s.

“Skolenie mi bolo odporucane zamestnavatelom. Skolenie mi pomohlo pochopit fungovanie Power BI, Power Pivot a Power Query a tiez zaklady jazyka DAX. Poskytlo mi uplne novy pohlad na pracu s datami a ich analyzu. Skolenie je malo teoreticke a venuje sa praktickej casti. Takze clovek odchadza zo skolenie nie len s vedomostami, ale uz aj s prvymi skusenostami, ak na neho prisiel ako uplny zaciatocnik.”

Matej, T-Systems Slovakia s.r.o.

“Datamodelovanie, reportovanie. Spoznal som funkcionalitu a sposob prace s Power BI. Priorita su zdrojove data a ich nastavenie, a tomu sme venovali vacsinu casu co je super. Dalej priame odpovede lektora na kazdu otazku. Vysoka uroven odbornosti lektora.”

Filip H., Korner Analytics, s.r.o. 

“Naučil som sa základy práce s Power BI Desktop. Považujem to za ideálny úvod do tejto problematiky, v ktorej plánujem rozšíriť svoje vedomosti pre plnenie pracovných úloh v budúcnosti. Perfektný prístup, príprava a odbornosť lektora, ako aj podporných materiálov. Veľmi milé a ústretové správanie. Adekvátne nastavená cena kurzu. Výborné vybavenie, učebné priestory a občerstvenie. Doplnok školenia vo forme publikácie tiež veľmi oceňujem.”

Marian, NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA

“Naucila som sa vela novych veci, nad ktorymi by som stravila vela casu, ak by som ich sama hladala. Cast k Power Query a mi pomohla s realnym problem, ktory aktualne riesim pri priprave noveho reportu v Power BI.”

účastníčka školenia, O2 Slovakia, s.r.o.

“Uprimne som ani nevedel ze skolenie na tejto urovni/smeru existuje. Naucil som sa pokrocilejsiu pracu s datami priamo v PBI bez nutnosti predpocitavat vsetko potrebne v zdrojovych datach. Velmi metodicky a prakticky pristup k podavaniu informacii, mnozstvo zrozumitelnych prikladov.”

Michal, O2 Slovakia, s.r.o.

“Boli ste našou prvou voľbou, po odporúčaní kolegov. Ozrejmenie používania funkcií Calculate v nej úprava kontextu výpočtu pomocou Filter a All. Ukázanie používania Master merítok a Jedi master merítok, ktoré mi uľahčili a zároveň sprehľadnili doterajšiu prácu. Najlepší bol prístup školiteľa, pretože nebol ničím zaskočený ani možno slabšou úrovňou znalostí zúčastnených na školení.”

Róbert, O2 Slovakia, s.r.o.

“Viac vecí som z jazyka DAX poznal, ale dozvedel som sa veľa zaujímavých a nových spôsobov, ako robiť ďalšie výpočty jednoducho a efektne. Tie blogy = super pomôcka.”

Michal, Východoslovenská energetika Holding a.s.

“V prvom rade som sa oboznámila s nástrojom Power BI a uvedomila som si, že je to jedna z mála úžasných vecí v mojom živote. Spravím všetko preto, aby som sa v tom naozaj naučila pracovať. Cením si podanie a vysvetlenie, celkovo trpezlivosť a kľud prednášajúceho.”

Tatiana, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

“Do školenia som vchádzal s “googlenou” znalostou PBI a cez riešenia problemov za pochodu pri tvorbe analýz, logicky vytrhnute z kontextu. Sumarizáciu a zdovodnením logiky som veľa veciam pochopil. Najlepší bol kontext výpočtu, podľa mňa toto je klucove na uspech k pochopeniu PBI”.

Jozef G., Východoslovenská energetika Holding a.s.

“Oboznamenie sa s Power BI a hlbsie vniknutie do problematiky PowerQuery & DAX. Podrobne vysvetlenie zadania ale aj ako sa dopracujem k rieseniu.”

Martin, T-Systems Schweiz AG

“Budeme využívať nový nástroj na reportovanie. Zjednoduší a zrýchli mi to prácu a budem vedieť flexibilnejšie reagovať na potreby manažérov. Dlhoročné skúsenosti, veľmi zrozumiteľný výklad.”

Zuzana P., Západoslovenská energetika, a.s.

“Naučil som sa používať Power BI, Power Pivot a Power Query omnoho lepšie ako som doteraz vedel a dostal som ucelený obraz. Celý kurz bol veľmi dobrý.”

Mário, Tatra banka, a.s.

“Školenie mi prinieslo nový pohľad na prácu s dátami. Vyriešil sa problém nekonečne dlhej aktualizácie a zdĺhavej tvorby reportov. Veľa názorných ukážok a riešení šitých na mieru konkrétnemu užívateľovi.”

Robert N., SLOVNAFT, a.s.

“Pochopila som princípy fungovania Power BI a jeho možnosti pri analýzach a reportingu veľkého objemu dát. Je to super vec. Nakoľko ide o zložitú problematiku, oceňujem zrozumiteľnosť, akou to bolo všetko vysvetlené. Dostala som odpovede na otázky, ktoré ma zaujímali. Oceňujem fundovanosť lektora a veľký rozhľad u danej problematiky.”

Rena, Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

“Školenie mi pohlo pochopiť ako funguje DAX a princípy Power BI, pretože som doteraz využíval Power BI iba bez príkazov a editovania tabuliek. Cením si dobré tempo kurzu, jednoduché a presné vysvetľovanie. Príjemný prístup.”

Gorazd K., NEWTON Media, spol. s r.o. 

“Namiesto používania VLOOKUPov dokážem vytvoriť dátový model, ktorým prepojím tabuľky v priebehu niekoľkých sekúnd. Nemusím čakať dlhu dobu pri filtrovaní a vlookupovaní štandardným spôsobom v Exceli. Focus na najčastejšie používané veci v podnikovej praxi.”

Palo, Východoslovenská distribučná, a.s.

“Naučila som sa ako lepšie spracovávať dáta pomocou doplnkov POWER PIVOT, POWER VIEW, POWER QUERY. Najlepší zážitok bol pre mňa POWER BI, ktorý všetky tieto 3 prvky obsahuje a už teraz viem, že to v práci využijeme na spracovanie reportov. Cením si, že veľa vecí z praxe sme prebrali a že ste nám pomohli aj s našimi problémami, ktorým v práci čelíme.”

Jelka, VÚB, a.s.

“Dostal som sa k tomu postupne, ako som si ujasňoval, čo je mojou prioritou pri práci s dátami. Nový prístup k spracovaniu, analýze a reportovaniu obchodných dát. Pomôže mi to ušetriť čas, ktorý pravidelne trávim pri aktualizácii dát potrebných pre výpočty. Zmena spôsobu, akým chápem prácu s dátami – metadáta.”

Martin L., VÚB, a.s.

“Naučil som sa analyzovať veľké dátové súbory za krátky čas, možnosť vizualizácie, prezentovania výsledkov. Trpezlivosť lektora, takmer “individuálny” prístup počas analýzy dát, počas výuky.”

Fero, SLOVNAFT, a.s.

“Rozmyslal som, ci sa oplati ist na skolenie, alebo si len kupit knihu a riesit to samostudiom. Naucil som sa lepsie porozumiet moznostiam Power BI, a nastavit sposob myslenia na co najlepsie porozumenie problematiky tvorby reportov (a pripravy dat pre ne). Doraz na pripravu dat, vizualne vyborna prezentacia.”

Matej H., freelancer

“Úvod do problematiky Power BI, schopnosť spájať viacero dátových zdrojov a postaviť nad nimi reporting, ktorý viem potom zdieľať naprieč firmou. Oceňujem hĺbku do ktorej sme šli, vďaka čomu si vieme veľa vecí pripraviť v PBI a nemusíme to pracne zakaždým nastavovať.”

účastník školenia

“Pochopila som, ako funguje PowerPivot, základy z jazyka DAX a dokonca lepší dojem z PowerPivot, pretože som zistila, že sa prostredníctvom neho dajú vytvoriť analýzy, na ktoré by sa iba s Excelom nedalo pomyslieť. Cením si Váš prístup. Boli ste ochotný všetko vysvetliť, ukázať veci nad rámec školenia. Všetko bolo poriadne pripravené, neobjavili sa žiadne technické problémy.”

účastníčka školenia

“Dozvedel som sa zakladny prehlad ako funguje PowerBI a aj pokrocilejsie funkcie tohoto nastroja ktory budem vyuzivat v mojej praci. Pristup skolitela bol super a cely kurz bol pripraveny do detailu.”

účastník školenia

“Mám za sebou mnoho rôznych školení, ale nič na podobný produkt. Zoznámil som sa s aplikáciou, ktorú som nepoznal. Hlavný benefit vidím v zjednodušení vytvárania reportov pre dáta z rôznych zdrojov, čo v súčasnosti riešim pomerne komplikovanou formou v štandardných aplikáciách. Jednoznačne praktický tréning pre každú tému, nebol to len suchý výklad a témy sa upravovali podľa aktuálnych požiadaviek a nápadov.”

Jozef F., SLOVNAFT, a.s.

“Môj záujem bol už dlhodobejší. Splnilo to moje očakávania naučiť sa základy práce s Power BI, základnými funkcionalitami, zoznámiť sa aj so vzorcami, prístupom ku tvorbe vzorcov, ktoré mi pomôžu v ďalšej práci. Rozsiahly obsah školenia aj nad rámec základnej osnovy, zrozumiteľný výklad.”

J. B., účastníčka školenia

“Získanie vedomosti a zručnosti o sirokych možnostiach využitia PBI. Detailne vysvetlenie modelových príkladov, aj alternatívne možnosti riešenia.”

Luboš O., VÚB, a.s.

“Základný ucelený prehľad. Môžem začať skúšať vyrábať vlastné dátové modely a reporty. Postupnosť krokov. Rady a tipy na čo si dať pozor.”

Damián K., J&T Banka, a.s.

“Pochopil som základnú logiku fungovania Power BI a poskladania reportov v ňom. Spoločné vyriešenie konkrétnych príkladov považujem za najužitočnejšiu časť tréningu. Najviac si cením detailné vysvetlenie fungovania jednotlivých funkcií/merítok atď.”

Csaba M., SLOVNAFT, a.s.

“Najviac mi pomohli ulohy okolo upravy dat – PowerQuery, to mozem aplikovat aj rovno v praxi. Exaktne priklady, konkretne ulohy, nie len sucha teoria. Kniha je super.”

účastník, SLOVNAFT, a.s.

“Mala som Power Pivot, ale toto sa mi viac páči. Zdá sa mi to ako niečo jednoduchšie. Konečne reálna skúsenosť s Power BI. Vyskúšanie viacerých možností + vysvetlenie prečo je to tak.

účastníčka, SLOVNAFT, a.s.

“Dozvedel som sa ako sa daju automatizovat reporty. Cele skolenie sa mi pacilo, som spokojny s prezentaciou i s odbornostou prezentujuceho.

Jozef, Východoslovenská energetika Holding, a.s.

“Školenie som si vybrala na základe odporučenia kolegyne. Naučila som sa nové možnosti spracúvania dát, čo mi pomôže v budúcom rozvoji mojich schopností a spôsobu lepšieho využitia času pri práci s dátami.”

účastníčka školenia

“Už viem, o čom je Power BI, zistil som ďalšie možnosti jeho využitia. Praktické ukážky, možnosť kladenia otázok kedykoľvek počas kurzu, vedomosti a prístup lektora. Step-by-step kurz považujem za ideálny.”

Michal, KOOPERATIVA, a.s.

“Skúšal som aj iné školenia, ale z pohľadu rozsahu a spôsobu výkladu nedosahovali kvality tohto školenia. Objasnenie problematiky reálneho použitia v spoločnosti, pochopenie prínosov ako aj nedostatkov riešenia. DAX a príprava dátového modelu spôsob úpravy dát pre samotnou tvorbou reportu.”

Igor Š., Business Prof, s.r.o.

“Komplexne pochopenie principu vyuzitia PBI. Info ako prepojit, vyzdielat a upravit data a report.”

Erika, ZSE Energia, a.s.

“Orientovanie sa v PBI, vytvaranie novych stlpcov, vzorcov, bez pouzitia excelu, naucenie sa novych vzorcov, vkladanie a zdielanie udajov. Vytvaranie kalkulacii priamo v PBI na zaklade zadanych udajov bez opravy excelov.”

Simona, ArcelorMittal Tailored Blanks Senica, s.r.o.

“Pomohlo mi to oveľa lepšie sa zorientovať v PowerPivote, ako sa využíva funkcia filter, bližšie sa oboznámiť s funkciami time intelligence a ako skombinovať hodnoty 2 parametrov v prípade, že nie všetky ich kombinácie vieme dosiahnuť, resp. neplatia. Ochota odpovedať na hocijakú otázku týkajúcu sa Power BI, veľmi dobré vysvetľovacie schopnosti pána prednášajúceho.”

Simona, Slovak Telekom, a.s.

“Som velmi prekvapeny, ake moznosti ponuka PBI, netusil som, ze tolko toho dokaze.”

Jožo, Slovak Telekom, a.s.

“Refreshol a rozsiril mi moznosti prace s BI nastrojom, viem, aka praca a ake data stoja za tym co vidim vo finale v dashboarde, viem si ich sama upravovat. Skolenie je orientovane na prakticke veci a je zrozumitelne, rovnako sme dostali par tipov na zvysenie efektivity.”

účastníčka, Slovak Telekom, a.s.

“Bude to pomoc pri controlingu, nastroj na kontrolu uctovnych a prvotnych dokladov a reportov. Viem co mozem ocakavat ako uzivatel, co vyzadovat od kolegu a mnoho veci si uz aj sama upravit na svoje potreby.”

Katka, AUTOPOLIS, a.s.

“Urýchlenie porovnávania dát. Lepšia efektivita práce. Prepájanie kontingenčných tabuliek a OLAP kociek. Podanie školenia: jednoduché, presné, adaptácia na konkrétne príklady z firemného prostredia, školenie bolo zaujímavé, malo to flow.”

Martin B., AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.

“Uceleni obsahu, ktere mi pomohlo zakategorizovat jednotlive kroky. Vyreseni problemu. Libilo se mi vedeni celeho kurzu k tomu aby jsem premyslel v malych krocich, ktere je jednodussi si nasledne kontrolovat.”

Martin B., AT&T Global Network Services Slovakia s.r.o.

“Prehlad moznosti PBI a pomerne silny zaklad pre zaciatok prace. Za prinos povazujem ze sa islo od datovych zakladov a toho ako je PBI postaveny aby boli data dobre pripravene a transformovane pre dalsiu pracu.”

Ján G., Slovak Telekom, a.s.

“Lepsie pochopenie vyuzitia PP v suvislosti s potrebami analyzy velkeho objemu dat. Moznost si teoriu hned skusat v praxi, pruznost skolitela, jeho odbornost a pristup k skolenym”

Táňa, Slovenská sporiteľňa, a.s.

“Spojeni ruznych datovych zdroju, urychleni, interaktivnost, nove vize to prinasi do sveta stareho, excel, reportingu. Zaroven uz uvazujeme o projektech vetsiho rozsahu za pouziti PowerBI. Vyborny skolitel, znalostne i osobnostne, dokaze zaujmout a je jasny, strucny, efektivni. Vse se pacilo.”

Lukáš, T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Pomohlo mi poznat možnosti Power BI, které bych se těžko sám naučil a pochopil. Líbila se mi ukázka jak lze nahradit chybějící funkce měřítky.”

Martin L., T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Zjistila jsem, ze power BI neni jen nastroj na hezke reporty, v minulosti jsem pracovala s power pivot a fakt jsem ji nemela rada, power BI me naprosto nadchlo, urcite ho vyuziju ve sve praci. Libi se mi moznost propojeni mnoha zdroju, moznost programovani, vykon… Vysvetleni bylo vzdy jasne, skoleni bylo velice prakticky vedene, na vsechno bylo dost casu, priklady byly uzitecne. Ocenuji nadseni, se kterym o tom skolitel hovoril.”

Martina E. Y., T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Doteraz som kontingencne tabulky pouzival minimalne, ale vdaka PowerPivot sa odstrani velmi vela ich limitov. Ocenujem skolitela ktory vedel odpovedat na kazdu otazku, bol pripraveny a vedel informacie podat zrozumitelnou formou.”

účastník školenia

“Naštartoval som sa k tomu aby som začal aktívne používať PowerBI ako primárny pracovný nástroj. Škola hrou – každá problematika bola jednoducho a zrozumuteľne vysvetlená na príkladoch.”

Zoltán M., T-Mobile Czech Republic, a.s.

“Podobne skolenie som zatial neabsolvovala. Pre mna bol prinosny najma prvy den skolenia, kde sme sa venovali Power pivotu v prostredi MS Excel a jazyku DAX. Rada by som to v buducnosti vyuzila pri vytvarani reportov. Vyhodu vidim v tom, ze pomocou tabularneho modelu by som si report v MS Excel vedela pripravit aj viac-menej sama a nemusela tak zadavat poziadavku na BI tim. Pacila sa mi dynamickost skolenia. Aj priklady ako vypocitat metriky v DAXe boli dobre, najma na zistenie logiky a predstavu o tom, ako tento jazyk funguje.”

účastníčka, O2 Slovakia, s.r.o.

“Zatial sme len v štádiu implementácie riešení. Dúfame, že tento kurz zrýchli a zjednoduší procesy analýz. Za najlepšie považujeme vysokú mieru profesionality zo strany školiaceho pracovníka, pohotovosť a vecnosť. To nielen s teoretickými ale aj praktickými príkladmi.”

Michal P., O2 Slovakia, s.r.o.

“Získal som základné znalosti o Power BI na základe ktorých sa môžem ďalej zdokonaľovať. Výborná príprava a nadšenie školiteľa”

Jozef G., NordERP, a.s.

“Velice užitečný kurz pro reporting v naší firmě. Lektor byl velice zkušený odborník, jde vidět že používá PowerPivot hodně v praxi a není to “jen” učitel.”

Martin K., RWE Zákaznické služby, s.r.o.

“Lepsie pochopenie reportovania. Zjednodusenie prace s datami. Mnozstvo praktickych informacii.”

Ján K., Gnotec Čadca s.r.o.

“Veľa vecí som pochopila. Naučilo ma to, že keď to neprecvičím, zabudnem na to. Horlivosť inštruktora – naozaj vidno ako ho to baví a aký je sčítaný v tejto tematike. Dynamické školenie, všetko sme mohli vyskúšať, všetko bolo vysvetlené.”

Majka, účastníčka školenia

“Pochopil som logike nastrojov a ake moznosti ponuka pre potreby nasej spolocnosti.”

Štefan V., POINTS Slovensko, s.r.o.

“Utvrdil som sa, ze Power BI je pomer cena vykon vybornym nastrojom”

Peter B., Gnotec Čadca s.r.o.

“Nebol som si vopred isty urovnou skolenia. Predtym som absolvoval interne firemne od skusenejsich kolegov – uvod co su pivot tabulky. Teraz rozumiem ako su postavene modely s ktorymi robim, viem si pridat data a pod.. Za najlepsie povazujem meritka, filtre, uvod do dax…”

Michal B., SLOVNAFT, a.s.

“Nevedel som, ci su moje znalosti excelu postacujuce na Powerpivot. Predtym sme pouzivali Access, ale nejako to nevzdalo, resp nesplnilo poziadavku konsolidacie dat a jednoduchost rozhrania. Toto skolenie nam pomohlo vyriesit zlucenie viacerych tabuliek, moznost tahat udaje priamo z databaz bez nutnosti obnovovania exportovanych excel tabuliek. Vsetko bolo super, neda sa vybrat jedna vec asi najviac moznost posunutia spracovania dat a prezentacie napr cez mapy”

Marek M., INCAR, s.r.o.

“Prenikol som viac do hlbky PowerPivotu. Lepsi prehlad o moznostiach, jeho pouziti a inspiracia pre dalsie rozvijanie zrucnosti a vedomosti. Odborne silny lektor, ktory ma dlhorocne skusenosti s PowerPivotom. Uspokojivo zodpovedal na otazky.”

Majo, VÚB Banka, a.s.

“Velmi užitečné. Budeme v této chvíli vytvářet celou reportingovou strukturu a na základě tohoto školení jí budeme schopni kvalitně vytvořit.”

Jiří K., Allianz pojišťovna, a.s.

“Co se týká obsahu a lektora tak to bylo skvělé, jak jsem si představoval, dostal jsem celkovou představu o Power BI, ale zároveň se probrali užitečné ale těžko dohledatelné postupy, hinty apod. Ocenuji, když školení vede někdo kdo se v tom opravdu vyzná a umi se vyjádřit i k dost nestandartním věcem. Děkuji”

Petr V., Wunderman s.r.o.

“Školenie mi dalo základy pre moju prácu v budúcnosti, nakoľko v dohľadnej dobe prejdeme na PowerPivot. Niektoré oblasti boli náročnejšie, no časom a skúšaním si ich osvojím.”

účastník školenia, VÚB Banka, a.s.

“Perfektní vstup do PowerPivot, po absolvování jsem schopen snadno vytvářet vlastní reporty. “

Martin H., Allianz pojišťovna, a.s.

“Pomohlo mi naucit sa zaklady pouzivania PowerPivotu. Verim, ze s prilozenymi podkladmi by som zvladla aj narocnejsie funkcie.”

účastníčka školenia, VÚB Banka, a.s.

“Školení na vysoké úrovni, výborný přístup lektora. Jsem rád, že jsem prohloubil znalosti DAXu, především nové vzorce a jejich kombinace, což v praxi využiju.”

Stanislav S., RWE Zákaznické služby, s.r.o.

“Najviac sa mi páčil a cením si (ešte pred školením) rýchly a operatívny prístup pri riešení potenciálnych termínov školenia. Operatívnosť sa týka aj školenia – po bližšom identifikovaní našich potrieb bolo školenie smerované viac do oblasti, ktorá bola pre nás v danej chvíli prioritná. Školiteľ mal úžasný prehľad vo všetkých oblastiach školenia, nestalo sa, že by si odpoveď na nejakú otázku potreboval premyslieť alebo zistiť (toto som párkrát zažila na iných školeniach). Pre mňa je oblasť BI ako taká celá nová, takže mne školenie a množstvo praktických ukážok v podobe interaktívnej práce s nástrojmi, dalo veľmi veľa. Viem si predstaviť ešte zopár časovo rozsiahlejších a detailnejších školení :-)”

Denisa K., Softec spol. s r.o.

“Kurz bol pripraveny vyborne, lektor dokaze zodpovedat a objasnit každý dotaz. Opat velka spokojnost.”

Milan Š., Home Credit International, a.s.

“Nejvíce oceňuji to, že pan lektor měl praktické znalosti. Bylo vidět, že ho to baví a o problému by dokázal vypravovat další hodiny.”

Josef K., PREGIS, a.s.

“Výborný lektor s hlubokou znalostí skolene oblasti, ocenuji velky rozsah skoleni, i spoustu tipů a triků. Děkuji!”

Sylva G., Česká spořitelna, a.s.

“Mojou hlavnou motiváciou bolo získať vnútorné “presvedčenie”, “istotu”, že pri platforme MS ideme správnym smerom (pre zákazníka mi dával zmysel zmeniť jeho BI platfromu). Tento “problém” som si vďaka školeniu vyriešil. 😉 Najviac si cením nadšenie, uprimnosť, autenticitu, … podaných informácií. Školenie som si veľmi užil. ;-)”

Julo B., Softec spol. s r.o.

“Super … otevrely se mi siroke obzory ve vyuzivani analytickych a hlavne reportovacich nastroju. Zvlaste ukazka praktickeho vyuziti byla zajimava – skoda jen, ze to nebylo hned na zacatku … moje pozornost by byla napnuta na 110% po celou dobu kurzu :)”

Jiří H., Česká pojišťovna a.s.

“Pracovala som uz s Tableau a nebola som si ista ci je to pre mna skolenie na PowerBI potrebne, nakolko filozofia je podobna. Zatial najvacsim problemom je pre mna zdielanie so zakaznikom, co je problem aj v ramci Tableau. Po dnesnom skoleni, som optimista a dufam, ze sa tento problem vyriesi v ramci PowerBI.”

Mária T., účastníčka školenia

“Rozhodovala som sa, ci je to kurz vhodny pre mna, kedze som neabsolvovala prvy kurz. A druha vec, dozvedela som sa o nom tyzden pred konanim, takze casove hladisko bolo pre mna tiez dolezite. Ziskala som prvotny prehlad o aktualych funkciach a moznostiach. Uz rozmyslam nad jeho pouzitim v praci, ale samozrejme si to musim este poriadne vyskusat.”

Mária D., McDonald’s Slovakia, spol. s r.o.

“Skolenie ma obohatilo, zvacsilo mi prehlad o microsoft BI technologiach. Najviac si cenim zanietenie a hlbku znalosti skolitela. Neslo iba o povrchne vseobecne informacie, ale bolo vidiet, ze vie o com hovori a pozna problematiku do hlbky. Presne takto si predstavujem odbornika na nejaku problematiku.”

Jakub D., Softec spol. s r.o.

“Dekujeme za individualni pristup, zorganizovani skoleni v prostorach firmy a maximalni prizpusobeni nasim pozadavkum.”

Zuzana J., Moravia IT s.r.o.

“Příjemná komunikace s lektorem, který má velké znalosti a umí velmi dobře prezentovat.”

Pavel K., DATART INTERNATIONAL, a.s.

“Z mého pohledu naprosto profesionálně připravený kurz. Nemám žádné připomínky :)”

Martin K., ŠkoFIN s.r.o.