Bleskové demo – Čo dokážu Power Apps

Niekedy máte k dispozícii technológiu, o ktorej vôbec neviete. Alebo možno aj viete, ale neviete, na čo by to bolo dobré. Pritom táto technológia Vám môže priniesť kopec nových možností. A veľakrát ušetriť aj kopec času, peňazí a úsilia. Jednou z takýchto technológií je aj služba Power Apps.

Power Apps slúžia na bleskurýchle vytváranie aplikácií. Bez programovania. Aplikácie, ktoré vedia pracovať so stovkami rôznych dátových zdrojov, či už sú to databázy, súbory, cloudové služby či nebodaj SAP. Aplikácie, ktoré okamžite fungujú na PC, tabletoch aj smartfónoch. Na Windows, Linuxe, Macoch, iOS-e či Androide. Či dokonca aj na každej lepšej smart chladničke. Nevyžadujú však od Vás žiadne programovanie. Pretože väčšinu aplikácií dnes už nie je potrebné programovať. Pred pár rokmi ešte len sen, a dnes je to štandard.

Power Apps sa používajú primárne v podnikovom prostredí. Na vytváranie aplikácií na zber dát, evidenciu a automatizáciu činností, sledovanie dovoleniek, či rôzne schvaľovacie procesy. A to všetko dostupné 24 hodín denne, odkiaľkoľvek na svete. V konkrétnych prípadoch dokonca bez potreby dodatočných licencií. A ak ich ešte nepoužívate, tak prichádzate naozaj o veľa.

Na tomto bleskovom deme si predvedieme tieto skvelé možnosti:

  • čo dokážu Power Apps,
  • ako rozšíriť možnosti SharePointu a Teamsov pomocou Power Apps,
  • aké možnosti pridajú Power Apps do Power BI.

Toto demo bolo ako vždy nabité praktickými ukážkami, a je dostupný aj záznam z neho, ku ktorému sa môžete dostať po registrácii nižšie. Demo sa konalo online, dňa 3.5.2022.

Trvanie: 30 minút

Webinár vedie: Michal Chmelár

Cena: zdarma

Na prístup k záznamu z dema je potrebná registrácia. Zaregistrujte sa cez tento formulár, aby sme Vám mohli poslať poslať prístupové údaje k záznamu z tohto dema: