Webinár Power BI a automatizácia činností na Power Platforme

Automatizácia činností je dnes už bežná záležitosť. Kto o nej nevie, tak žije v počítačovom praveku. Automatizácia nám umožňuje spraviť oveľa viac práce, znížiť jej chybovosť, zbaviť sa nezáživnej práce, a vo všeobecnosti zvýšiť produktivitu oveľa viac, ako by sme dokázali bez nej. Čo sa zvykne dlhodobo prejavovať aj na výplatnej páske. Vrátane veľkých korporátov.

Na tomto webinári si ukážeme, ako automatizáciou nielen že viete ušetriť prácu a čas, ale aj ako vám môže automatizácia v Power BI priniesť nové funkčné možnosti, ktoré vás posunú opäť o kus ďalej. A samozrejme ušetria kopec času a starostí. Či už pri vývoji reportov, pri ich nasadení a používaní, alebo aj pri správe obsahu v Power BI.

Na tomto webinári sa dozviete:

  • Ako načítať dáta z obrázka, a ako vytvoriť aplikáciu z nakresleného obrázka,
  • Ako rýchlo zanalyzovať a zdokumentovať dátový model v Power BI,
  • Ako spúšťať automatizované postupy z reportov Power BI, aby ste vedeli implementovať celý životný cyklus Business Intelligence s prijímaním rozhodnutí priamo v reportoch,
  • Ako automatizovane testovať správnosť dátových modelov v Power BI,
  • Ako sa nechať automaticky upozorniť, keď ukazovateľ v Power BI prekročí limitnú hodnotu,
  • Ako zautomatizovať nezáživné, opakované činnosti na desktope, tak aby ste ich už nikdy viac nemuseli robiť ručne,
  • Ako zautomatizovať neštandardné scenáre aktualizácie dát v Power BI, či správu licencií a štatistík využitia Power BI.

Webinár bol ako vždy nabitý praktickými ukážkami, a je dostupný aj záznam z neho, ku ktorému sa môžete dostať po registrácii nižšie. Webinár sa konal online, dňa 22.11.2022.

Trvanie: 2 hodiny

Miesto: online cez Zoom

Webinár vedie: Michal Chmelár

Cena: zdarma

Na prístup k záznamu z webinára je potrebná registrácia. Zaregistrujte sa cez tento formulár, aby sme Vám mohli poslať poslať prístupové údaje k záznamu z webináru: