Webinár Power Platform – Zázraky na počkanie

Na tomto webinári sa pozrieme na to, ako viete v Power Platforme spraviť zázraky doslova na počkanie. Už samotné Power BI, Power Apps či Power Automate sú samé o sebe sila. Keď ich však všetky pospájate dohromady, tak viete veľmi rýchlo vytvoriť riešenia, o ktorých sa Vám mohlo pred pár rokmi snívať. A ktoré, ak sa vôbec niekto do nich pustil, vyžadovali obrovské množstvo programovania, integrácie a ešte obrovskejší budget. Dnes sa systémy dajú prepájať doslova za pár korún, za pár minút, a s minimom znalostí. Aj keď nie sú v cloude.

Chcete napríklad zmeniť dáta v reporte Power BI, zapísať zmeny naspäť do databázy, a poslať prepočítaný report v PDF cez e-mail skupine kolegov na schválenie? Chcete, aby po tom, ako pribudne nová pohľadávka v SAP-e, dostať o tom notifikáciu cez SMS, spustiť schvaľovací proces na SharePointe, a po jeho dokončení poslať notifikáciu do Teams-ov? Či rovno založiť meeting v Teamsoch, poslať všetkým pozvánku a ešte si dať automaticky uvariť kávu? OK, ten posledný krok bude vyžadovať zopár minút práce navyše, ale Váš smart kávovar by to mal zvládnuť. Dnes už ide automatizovať takmer všetko. Bez srandy. A niektoré z týchto scenárov si ukážeme na webinári.

Na webinári si ukážeme:

  • čo všetko ide vypublikovať do cloudu Power Platform (nielen reporty Power BI),
  • ako sa dostať k niektorým features Power BI Premium cez Power BI Pro,
  • ako prepojiť rôzne systémy dokopy s minimom technických znalostí,
  • ako zautomatizovať opakované postupy, ktoré doteraz možno robíte manuálne,
  • ako idú spraviť aj veci, ktoré Power BI nemá, alebo ktoré ste možno hľadali na nesprávnom mieste.

Webinár sa konal online 9.11.2021, a bol ako vždy nabitý praktickými ukážkami. Je dostupný aj záznam z neho.

Trvanie: 2 hodiny

Webinár vedie: Michal Chmelár

Cena: zdarma

Na prístup k záznamu z webináru je potrebná registrácia. Zaregistrujte sa cez tento formulár, aby sme Vám mohli poslať prístup záznamu z webináru: