Webinár Úžasná sila informácií v Power BI

Reporty Power BI nemusíte používať “len” na klasickú analýzu dát. Môžete si pomocou nich periodicky zbierať a ukladať aj historické dáta, a tie následne analyzovať. Keď do toho zároveň zapojíte ostatné služby z Power Platformy, ako sú Power Automate a Power Apps, tak za pár minút viete vytvoriť profesionálne riešenie, ktoré vám tento proces umožnia nielen automatizovať. Ale aj dohľadať, spárovať a eliminovať komplexnejšie prípady duplicitných dát, a s celým reportom dokonca aj “cestovať v čase”. Tak, aby ste mali nielen čistejšie a presnejšie dáta, ale aby ste videli aj to, ako vyzerali dáta a ukazovatele z historického hľadiska, a ako sa vyvíjali v čase, pokojne aj niekoľko mesiacov dozadu.

Takéto dáta sa však dajú použiť aj na špeciálnejšie analýzy. Ukážeme si, ako viete pomocou takýchto snapshotových dát odhaľovať rôzne podvody a nekalé obchodné praktiky, na ktoromkoľvek trhu, z ktorého viete získať dáta. Či ako pomocou zložených informácií viete získať ďalšie informácie, ktoré vám umožnia nakúpiť lepšie. Či už na realitnom trhu, v e-shopoch, alebo niekde inde. Vďaka tomu viete využiť úžasnú silu informácií vo svoj prospech. Pomocou nášho starého známeho Power BI.

Na tomto webinári sa dozviete:

  • Ako sledovať vývin ukazovateľov vo firme a na trhu,
  • Ako pracovať so snapshotovými dátami,
  • Ako s reportom a ukazovateľmi “cestovať v čase”,
  • Ako odhaľovať podvody a nekalé obchodné praktiky pomocou Power BI,
  • Ako pomocou Power BI získať informácie, pomocou ktorých nakúpite lepšie.

Webinár sa konal 12.10.2022, a je z neho dostupný záznam, po registrácii cez formulár nižšie.

Trvanie: 2 hodiny

Webinár vedie: Michal Chmelár

Cena: zdarma

Na prístup k záznamu z webináru je potrebná registrácia. Zaregistrujte sa cez tento formulár, aby sme Vám mohli poslať prístup k záznamu z webináru: