Kurzy PowerPivotu

Kurzy PowerPivotu školíme už od roku 2010, t.j. od jeho vzniku. Boli sme prví v celej ČR a SR, kto ich začal realizovať. Odvtedy našimi kurzami prešli tisíce ľudí, a na základe ich pripomienok sme ich postupne vylepšovali do dnešnej podoby. Aj vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že vždy dostanete kvalitného lektora s reálnymi skúsenosťami zo skutočných veľkých projektov, ktorý Vás PowerPivot nielen rýchlo naučí, ale Vám aj poradí, ako riešiť Vaše konkrétne situácie a problémy v praxi.

Z našich školení si neodnesiete len to, ako niečo naklikať – naučíte sa konkrétne stratégie a odporúčané postupy tak, aby ste to spravili správne hneď na prvý krát, a vyhli sa prácnym úpravám neskôr. Odnesiete hotové riešenia, a nie len poznatky, s ktorými sa budete trápiť ešte ďalší mesiac, kým ich budete vedieť využiť. A ušetrený čas a energiu môžete venovať oveľa príjemnejším veciam 😉 Presvedčte sa o tom v našich referenciách.

Všetky kurzy vedie autor prvej slovenskej knihy o Power BI, PowerPivote a jazyku DAX. Je to odborník s 13-ročnou praxou v PowerPivote a 8-ročnou praxou v Power BI, vrátane nasadení vo veľkých firmách.

Aktuálne sú pre Vás k dispozícii tieto školenia:

Excel naplno – Spracovanie veľkých dát v doplnkoch Power Query, PowerPivot, Power View a Power Map

PowerPivot – Pre pokročilých

PowerPivot a jazyk DAX – Jedi Master level

SQL Server Analysis Services 2019 – SSAS Tabular a on-premise nasadenie

Power Query – Pre pokročilých

Power BI – Rýchla a efektná analýza dát a reporting

 

Kurzy PowerPivotu a Power BI na mieru